صالحی ماشین ایرانیان

نمایشگاه طلا، فلزات …

نمایشگاه طلا، فلزات گرانها، گوهر سنگها، ماشین آلات و صنایع وابسته ( خرداد 1400 )

نمایشگاه جایگاهی است که در آن تولید کنندگان و بازدیدکنندگان می‌توانند با کنش‌های سازمان یافته و هماهنگ به داد و ستد کالاها و ارائه خدمات خود بپردازند و عرضه‌کنندگان و بازدیدکنندگان با هم روبرو شوند و با شناساندن یک ایده نوین و نوآوریها، خدمات خود را به هم معرفی کنند.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی طلا، فلزات گرانها، گوهر سنگها، ماشین آلات و صنایع وابسته که در تاریخ 5 الی 8 خرداد ماه در محل جدید نمایشگاه برگزار گردید و با استقبال بسیار خوب مراجعه کنندگان روبرو شد و توانست نظر مراجعین این صنف را به خود جلب کند.اشخاصی که در این حرفه مشغول به فعالیت بودند توانستند از کلیه ماشین آلات از نزدیک دیدن کنند.

ماشین سازی صالحی با مجموعه ای بزرگ از ماشین آلات تولید خود در این نمایشگاه حضور یافت و با ارائه اطلاعات و نحوه کارکرد با دستگاه ها توانست تعاملی خوب بین مجموعه و مراجعه کنندگان خود ایجاد کند و نیازشان را بر طرف سازد. ماشین سازی صالحی با مجموعه ای از دستگاه های ساخت مهندسان خود اعم از دستگاه سی ان سی النگو ، دستگاه نورد ، کوره های القایی ، دستگاه لیزر ، دستگاه زنجیر و .... در این نمایشگاه حضور یافت.

هدف از حضور این مجموعه نمایش ماشین آلات و خدمات بهتر برای خریداران بالقوه و دیدار با مشتریان و علاقه‌مند به این صنعت برای آگاهی بیشتر و رویت کلیه ماشین آلات از نزدیک بوده است.نمایشگاه طلا و جواهر 1400            این نمایشگاه با حضور اشخاص مطرح کشور همچون:آقای آیت محمد ولی ( رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران )

آقای هوشنگ شیشه بران ( رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان اصفهان ) 

آقای محمود فرمانی ( مدیر کل استاندارد استان اصفهان )

اقای  مسعود گلشیرازی ( رئیس اتاق بازرگانی استان اصفهان )

آقای رسول کوهستانی (مدیر کل گمرک اصفهان )

آقای هادیان ( معاون امور اقتصادی استانداری اصفهان )

و خانم رجالی ( کار‌شناس مسئول انگ فلزات گرانبها اداره کل استاندار استان اصفهان ) 

برگزار گردید. دعوت نامه صالحی ماشینبرای دیدن تصاویر نمایشگاه می توانید به لینک روبرو رجوع کنید: نمایشگاه طلا و جواهر 1400از تور مجازی نمایشگاه دیدن فرمایید.